Aradığın Her Şey Burada
Sepetim 0,00 TL
Yardım

Üye olmadan sipariş verebilir miyim?

Cari işlemlerin takibi için üyesiz işlem yapılmamaktadır.

Şifremi unuttum nasıl Ögrenebilirim?

https://www.hepsiihtiyac.com/kullanici/Sifirla.aspx sayfasından şifrenizi sıfırlayabilirsiniz.

Üyeliğimi iptal edebilir miyim?

Üyelik İptal işlemleri için bilgi@hepsiihtiyac.com mail adresine yazmanız yeterlidir. Gönderici mail üyelik maili olmalıdır.

Duyuru ve kampanyalardan haberdar olabilir miyim?

Duyuru ve kampanyalarımızdan haberdar olabilmek için bulunduğunuz sayfanın alt kısmında yer alan "Yeni ve indirimli ürünlerden haberdar olun!" alanına e-posta adresinizi yazıp "Abone Ol "butonuna basmanız yeterlidir.

Telefon üzerinden sipariş veriliyor mu?

Telefon üzerinden sipariş verebilirsiniz. "Telefonla Sipariş" formunu doldurmanız yeterlidir. 

Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Hafta içi saat 16.00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün içerisinde, resmi tatil günleri ve Cumartesi saat 13:00'dan sonra verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

 

Hepsiihtiyaç gönderimlerinde hangi kargo firmalarıyla çalışılıyor?

Türkiye sınırları içerisinde Sürat Kargo ile çalışmaktadır.

İade koşulları nelerdir?

Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Hepsiihtiyaç'a başvurarak, iade koşulları dahilinde kargo bedeli ödemeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz. 

Cayma bildirimi tarafımıza ulaştığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde, ürüne herhangi bir hasar verilmemesi ve eksiksiz teslim edilmesi şartıyla, tercihinize göre ürünü iade alarak bedelini tarafınıza ödemeyi veya ürün bedeli kadar alış veriş kuponu vermeyi taahhüt ederiz.

Ancak satın alınan elektronik ürünlerde; kurulum ya da aktivasyon yapılması, sarf malzemesinin kullanılmış olması, koruyucu bantların çıkarılmış olması, ve kişi özel bilgileri ile kullanıcı oluşturulması halinde iade kabul edilmemektedir. Ticari veya mesleki amaçlarla hareket eden tüzel kişi ve / veya kişiler cayma hakkından ve cayma hakkından doğan hiçbir haktan faydalanamaz.

E-BÜLTEN ! YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. x