SepetALIŞVERİŞ SEPETİM
Sepetinizde ürün yok
İade Sözleşmesi

İade Sözleşmesi

 1. TARAFLAR
  1. İşbu iade sözleşmesi (Bundan böyle “İade Sözleşmesi" olarak anılacaktır.) 1915 Sokak No 4 Kat 3 Daire 5 Bayraklı İzmir adresinde bulunan Hepsiihtiyac.com (Dijitalkobi E-Ticaret ve Reklam Bilişim Ltd Şti.) (Bundan böyle “web sitesi” olarak anılacaktır.),  Üye (Bundan böyle "Üye" olarak anılacaktır.) arasında, üyenin Web Sitesi’nde sunduğu Hizmetler'den yararlanmasına ilişkin koşulların belirlenmesi için akdedilmiştir.
  2. Üye web sitesi ile yaptığı işbu Üyelik Sözleşmesi kapsamında Web Sitesi’ne üye olan ve Web sitesi üzerinde verilen ilanlarla satışa arz edilen ürün ve/veya hizmetleri satın alan gerçek kişiyi ifade eder.
 1. KONUSU
  1. İş bu sözleşme üye tarafından satın alınan ürün/hizmetin memnuniyetsizlik veya ayıplı mal nedeniyle geri iade edilmesini içermektedir.
 2. GENEL HÜKÜMLER
  1. Ürünün iadesi ya da değişimi 1915 Sokak No 4 Kat 3 Daire 5 Bayraklı İzmir adresinde yer alan hepsiihtiyac.com iade politikasında yazan koşullara uygun olduğu takdirde iade ya da değişim işlemi başlatılır.
  2. Üye, web sitesine ait https://www.hepsiihtiyac.com alan adlı internet sitesinde sözleşme konusu ürünün temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimata ilişkin ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.
  3. Cayma hakkı süresinin belirlenmesinde;
   1. Üye tarafından ya da üye tarafından belirlenen üçüncü kişinin son malı teslim aldığı gün,
   2. Üye tarafından ya da üye tarafından belirlenen üçüncü kişinin ilk malı teslim aldığı gün, esas alınır.
  4. Cayma hakkının kullanıldığına dair bildirimin cayma hakkı süresi dolmadan, yazılı veya kalıcı olarak web sitesine başvuru yapılmalıdır.
  5. Üye, fatura arka yüzünde bulunan iade formunu eksiksiz doldurmayı, ürün(leri) ve faturayı web sitesinin anlaşmalı kargo firması ile göndermeyi kabul eder.
 3. YÜRÜRLÜK
  1.  3 (Üç) maddeden ibaret bu “İade Sözleşmesi”, Üye tarafından her bir hükmü okunarak ve bütünüyle anlaşılarak elektronik ortamda onaylanmak suretiyle karşılıklı olarak yürürlüğe girmiştir.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et