HP 128A Cyan Magenta Yellow (3'lü Paket 3x1300 SY) , Türkiye'nin Yeni Online Alışveriş Sitesi hepsiihtiyac.com , SepetSEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok
HP 128A Cyan Magenta Yellow (3'lü Paket 3x1300 SY) , Türkiye'nin Yeni Online Alışveriş Sitesi hepsiihtiyac.com , Sepet SEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok

HP 128A Cyan Magenta Yellow (3'lü Paket 3x1300 SY)

991,00 TL
STOK DURUMU : 5 ADET
icon icon

Genel Bakış

HP 128A LaserJet Toner Kartuşları, daha fazla sayıda baskı yapmanızı sağlar ve Orijinal HP ürünlerinin sunduğu güvenli, sorunsuz baskı deneyiminden ödün vermeden daha fazla tasarruf etmenize olanak tanır. 3'lü paketler rahat kullanım ve çok kazançlı seçenekleriyle yüksek hacimli, fotoğraf kalitesinde kurumsal baskı için tasarlandı.

Özellikler

Daha yüksek hacimli renkli yazdırma ortamlarına yönelik kullanışlı üç renkli Orijinal HP LaserJet Yazıcı Kartuşları paketi (birer adet camgöbeği, macenta ve sarı) ile zamandan tasarruf edin ve maliyetleri azaltın. Fotoğraf kalitesindeki aynı baskıyı daha düşük fiyata elde edin.

HP ColorSphere toner, parlak ve göz alıcı renkler ve daha hassas bir renk yelpazesi ile yumuşak geçişler ve gerçekçi görüntüler oluşturur. Güvenilir HP LaserJet toner kartuşu teknolojisi sayesinde hızla, basit ve sorunsuz bir şekilde fotoğraf kalitesinde kurumsal baskı elde edilebilir.

HP Akıllı Yazdırma teknolojisi1, HP'nin ColorSphere tonerinin eşsiz özelliklerine en uygun şekilde ayarlanmış olup, Orijinal Toner Kartuşlarının ve yazıcının, baskı kalitesini ve güvenilirliği optimize eden ayarlamalar yapmasına olanak verir.

Baskı sarf malzemelerinin rengi
Mavi, kırmızı, sarı
Baskı teknolojisi
Lazer
Baskı kapasitesi (renkli)
Kartuş başına: 1.300 sayfa camgöbeği, 1.300 sayfa macenta, 1.300 sayfa sarı
Sayfa üretimi dipnotu
Birleşik camgöbeği, sarı, macenta kartuş için yaklaşık ortalama baskı kapasitesi ISO/IEC 19798'e dayanır. Gerçek kapasite basılan sayfaların içeriğine ve diğer etkenlere bağlı olarak önemli ölçüde değişiklik gösterir. Ayrıntılı bilgi için bkz. http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies.

 

Çalışma ısısı aralığı
10 - 30°C
Depolama Isısı
-20 - 40°C
Depolama nemi
% 10 - 90 RH
 
Paket boyutları (G x D x Y)
365 x 300 x 110 mm
Paket ağırlığı
2,40 kg

 Uyumlu Ürünler

HP LaserJet Pro CM1415fn Renkli Çok İşlevli Yazıcı(CE861A)

HP LaserJet Pro CM1415fnw Renkli Çok İşlevli Yazıcı(CE862A)

HP LaserJet Pro CP1525n Renkli Yazıcı(CE874A)

HP LaserJet Pro CP1525nw Renkli Yazıcı(CE875A)

Kullanacağınız kredi kartının ticari veya bireysel olması durumuna göre taksit seçenekleri değişebilir.
loading
Stok Miktarı : 5 ADET
Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu X